19 травня 2021 р. відбулась об’єднана нарада-семінар

19 травня 2021 р. відбулась об’єднана нарада-семінар кафедр аптечної технології ліків, заводської технології ліків, технології ліків Національного фармацевтичного університету як опорних з професорсько-викладацьким складом однопрофільних кафедр фармацевтичних факультетів закладів вищої освіти України. В роботі взяв участь 41 учасник з 9 вишів.

В ході засідання вирішувались важливі питання щодо особливостей викладання дисципліни «Технологія ліків», «Аптечна технологія ліків», «Технологія ліків аптечного виробництва» в умовах карантину, організації практичної підготовки магістрів фармації, внесення змін та доповнень до робочих програм, тематики та структури магістерських робіт технологічного напряму.

Учасники наради обмінювались досвідом з розробки методичного забезпечення, набуття здобувачами вищої освіти практичних навичок в умовах дистанційного навчання, читання лекцій з використанням платформи Zoom.