Доцент кафедри аптечної технології ліків, к.фарм.н., Катерина Ромась пройшла навчання в рамках професійної онлайн-програми «Тиждень охорони здоров’я» в період 12-16.12.2022 р. Кількість лекційних годин: 10. В ролі спікерів проекту виступив Міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський, а також провідні фахівці медичної та фармацевтичної галузі з питань освіти, практичної екстемпоральної та промислової рецептури, правових аспектів обігу лікарських засобів та здійснення медичної та фармацевтичної опіки.