Доцент кафедри АТЛ НФаУ, Ромась Катерина Петрівна, пройшла стажування на Національній онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації України “Дія.Цифрова Освіта” за загальноєвропейськими стандартами викладання та оцінки цифрової компетентності.

Програма здійснена Європейською рамкою цифрових компетенцій для освітян DigComp Edu, студією онлайн-освіти EdEra за підтримки компаній: Google Україна, Microsoft Ukraine, Академія ДТЕК, Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні, CISCO, СFC Consulting, Освіторія, Global Teacher Prize.
Партнери проєкту: Українська бібліотечна асоціація, Всеукраїнська спілка активного довголіття «ІТ-бабусі», U-LEAD з Європою.
Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.
Отримала сертифікати:
Доцент кафедри АТЛ НФаУ, Ромась Катерина Петрівна, пройшла стажування  на  Національній онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації України "Дія.Цифрова Освіта" за  загальноєвропейськими стандартами викладання та оцінки цифрової компетентності. Доцент кафедри АТЛ НФаУ, Ромась Катерина Петрівна, пройшла стажування  на  Національній онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації України "Дія.Цифрова Освіта" за  загальноєвропейськими стандартами викладання та оцінки цифрової компетентності. Доцент кафедри АТЛ НФаУ, Ромась Катерина Петрівна, пройшла стажування  на  Національній онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації України "Дія.Цифрова Освіта" за  загальноєвропейськими стандартами викладання та оцінки цифрової компетентності. Доцент кафедри АТЛ НФаУ, Ромась Катерина Петрівна, пройшла стажування  на  Національній онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації України "Дія.Цифрова Освіта" за  загальноєвропейськими стандартами викладання та оцінки цифрової компетентності. Доцент кафедри АТЛ НФаУ, Ромась Катерина Петрівна, пройшла стажування  на  Національній онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації України "Дія.Цифрова Освіта" за  загальноєвропейськими стандартами викладання та оцінки цифрової компетентності. Доцент кафедри АТЛ НФаУ, Ромась Катерина Петрівна, пройшла стажування  на  Національній онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації України "Дія.Цифрова Освіта" за  загальноєвропейськими стандартами викладання та оцінки цифрової компетентності.