Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки заочної форми навчання 5 курсу 1б групи Отенко Аліни (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.) Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки заочної форми навчання 5 курсу 1б групи Отенко Аліни (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.) Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки заочної форми навчання 5 курсу 1б групи Отенко Аліни (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.) Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки заочної форми навчання 5 курсу 1б групи Отенко Аліни (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.)

В рамках проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентка заочної форми навчання 5 курсу 1б групи Отенко Аліна продемонструвала роботу комерційної аптеки з ліцензією на виготовлення простих рецептурних прописів (порошків, мікстур та м’яких лікарських форм), зовнішній вигляд аптеки, її виробничих та складських приміщень, вітрин та стелажів.

Місце проходження практики:  Туніс, м. Туніс, Аптека «Фенніра Тауфік».