11-12 листопада 2021 р. на базі кафедр аптечної технології ліків та біотехнології відбулась ІХ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ І БІОТЕХНОЛОГІЇ».

У конференції взяли участь науковці з багатьох країн, в т.ч. Грузії, Республіки Польща, Литовської республіки, Словацької Республіки, Республіки Узбекистан, Республіки Туркменістан.
11 листопада відбулося засідання пленарної секції, під час якої були обговорені питання розвитку екстемпорального виробництва ліків в Україні та закордоном, проведення аналізу, пошуку нових субстанцій, а також зміни нормативного регулювання фармацевтичної діяльності. Постерна секція була представлена в електронному форматі.
12 листопада відбувся круглий стіл «СУЧАСНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ АПТЕЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКІВ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ:
ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ», де молоді науковці, аспіранти та студенти СНТ кафедр аптечної технології ліків та біотехнології доповідали результати своїх наукових досліджень та обговорювали питання екстемпорального виробництва лікарських засобів в Україні.
Організаційний комітет висловлює вдячність учасникам за плідну та цікаву роботу наукового заходу й бажає всім міцного здоров’я, добробуту, нових наукових звершень!

МАТЕРІАЛИ IХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ,
ПРИСВЯЧЕНОЇ 45-РІЧЧЮ КАФЕДРИ АПТЕЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКІВ:

Збірник

Програма конференції

ІХ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ І БІОТЕХНОЛОГІЇ».ІХ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ І БІОТЕХНОЛОГІЇ». ІХ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ І БІОТЕХНОЛОГІЇ». ІХ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ І БІОТЕХНОЛОГІЇ».