К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась 3.06.2023 р. взяла участь у Міжнародному фармацевтичному форумі «SLAWEX» (3 червня 2023 р., Люблін, Польща). В рамках заходу було проведено майстер-клас з наповнення твердих желатинових капсул за допомогою капсульної машинки та інноваційних капсул на картах, а також з використання автоматичного подрібнювача-змішувача для оптимізації технологічного процесу при виготовленні твердіх лікарських форм в умовах аптек. Оснащення майстер-класу було забезпечене ТОВ “Eprus” (м. Бельско-Бяла, Польща)