13 березня 2023 року відбулось Об’єднане засідання Загальних зборів Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ. На порядку денному розглядалися такі питання:

1. Обрання голови Студентського наукового товариства НФаУ. За результатами відкритого голосування обрано голову Студентського наукового товариства НФаУ–Олену МАЛУ.
  2. Проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
  3. Організація проведення конкурсу «Краще Студентське наукове товариство», «Кращий керівник Студентського наукового товариства», «Кращий науковець».
  4. Анонс конкурсу «Кращий студент НФаУ».

Науково–педагогічні працівники (ас. Коноваленко Ілона Сергіївна, аспірант Боднар Любов Анатоліївна) та здобувачі вищої освіти, які є членами Студентського наукового товариства кафедри аптечної технології ліків (Черкасова Альбіна, Димченко Анна та Мороз Ксенія) брали активну участь в обговоренні питань стосовно проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та підготовки до квітневої науково–практичної конференції «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».