ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС «МОЛОДИЙ НОВАТОР ХАРКІВЩИНИ» 2023

Конкурс проводиться Харківською обласною радою товариства винахідників і раціоналізаторів, Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації з метою активізації науково-технічної творчості молоді; розширення номенклатури інновацій, що використовуються у продукції підприємств регіону, а також підвищення її конкурентоспроможності та якості.

26.04.2023 року підведені підсумки щорічного конкурсу «Молодий новатор Харківщини» 2023.

Серед переможців цьогорічного Конкурсу за різними номінаціями молоді науковці Національного фармацевтичного університету.

Асистент кафедри аптечної технології ліків Крюкова А.І.  отримала диплом І ступеня за номінаціями: «Краща публікація в області медицини», «Краща інноваційна пропозиція».

ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС «МОЛОДИЙ НОВАТОР ХАРКІВЩИНИ» 2023ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС «МОЛОДИЙ НОВАТОР ХАРКІВЩИНИ» 2023ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС «МОЛОДИЙ НОВАТОР ХАРКІВЩИНИ» 2023