ШКОЛА КЕРІВНИКА ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ 14 вересня 2023 року

14 вересня 2023 року у рамках освітнього проекту «Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти» проведено навчальний семінар №5 з особливостей проходження виробничої фармацевтичної практики з технології ліків аптечного виробництва за участі кафедри аптечної технології ліків НФаУ. Слухачами навчального семінару стали співробітники аптечної мережі «Аптека 9-1-1».

Мета заходу інформування керівників практики від аптечних закладів про особливості програми виробничої фармацевтичної практики з технології ліків аптечного виробництва, також про особливості ведення звітної документації.

Від кафедри аптечної технології ліків до організації семінару долучилась відповідальна за організацію проведення виробничої фармацевтичної практики з технології ліків аптечного виробництва доц. Світлана Олійник.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась керівник відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ Оксана БАРКОВСЬКА.

Відповідальна за практичну підготовку з технології ліків аптечного виробництва доц. Світлана Олійник у доповіді наголосила про важливість виробничої практики в процесі формування мотивації майбутніх спеціалістів сфери охорони здоров’я до обраної професії, охарактеризувала мету, зміст та структуру освітньої компоненти «Виробнича фармацевтична практика технології ліків аптечного виробництва» для здобувачів вищої освіти освітініх програм «Фармація», «Клінічна фармація» та «Технології парфумерно-косметичних засобів», особливості проходження даної виробничої фармацевтичної практики для майбутніх фармацевтів, компетентності та заплановані результати навчання при проходженні практики з ТЛАВ, особливості ведення звітної документації, алгоритм критерії та порядок оцінювання результатів навчання після завершення терміну проходження практики.

Наприкінці зустрічі слухачі «Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти» висловили слова подяки за семінар. Відмітили, що була надана важлива інформація щодо виробничої фармацевтичної практики з ТЛАВ.