Студенти НФаУ – переможці Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук!

У Харківському регіональному конкурсі студентських (курсантських) наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук взяли участь студенти (курсанти) з 18 закладів вищої освіти Харківського регіону. Було подано 258 робіт за 3 конкурсними напрямами.

Здобувачка вищої освіти 4 курсу 1 групи, Черкасова Альбіна, під керівництвом наукового керівника, ас. Коноваленко Ілони Сергіївни, отримала диплом ІІІ ступеню за наукову роботу на тему “Розробка складу, технології та дослідження бальзаму-маски аплікаційного нанесення для лікування себорейного дерматиту шкіри голови”.

Пишаємось талановитим студентством та бажаємо успіху і нових досягнень!