Звіт про проведення конференції на секційному засіданні № 5 Секція «Біофармацевтичні аспекти створення екстемпоральних лікарських засобів»

Звіт про проведення конференції на  секційному засіданні № 5 Секція «Біофармацевтичні аспекти створення екстемпоральних лікарських засобів»

19 березня 2021 року відбулось секційне засідання у межах XXVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development», присвяченої 150-річчю з дня народження М.О. Валяшка. Секція 5 «Біофармацевтичні аспекти створення екстемпоральних лікарських засобів» була представлена здобувачами вищої освіти кафедр аптечної технології ліків та технології ліків, на якій було заслухано 11 доповідей молодих учених та студентів. За результатами проведеної конференції усіх молодих науковців було нагороджено грамотами за активну наукову діяльність призові місця посіли:

Диплом I ступеня : Кисельова Катерина, студентка 5 курсу 1 групи, спеціальності «Фармація», наукова керівниця – д. фарм. наук, професорка Л. І. Вишневська

Диплом II ступеня : Горінчой Ян, студент 4 курсу 9 групи, спеціальності «Фармація», наукова керівниця – канд. фарм. наук, асистентка В. В.  Пуль­–Лузан

Диплом III ступеня : Mvinuka Edwin, наукова керівниця – канд. фарм. наук, доцентка М. В. Буряк