29 листопада 2023 професор кафедри АТЛ Зуйкіна С.С. та аспірант Благовісна К.В. взяли участь в ХІ науково-практичній конференції Школи молодих науковців АТ «Фармак» «Наука, інновації та сучасне фармацевтичне виробництво» з постерною доповіддю.

Участь проф. Зуйкіної С.С. та асп. Благовісної К.В. в ХІ науково-практичній конференції Школи молодих науковців АТ «Фармак» Участь проф. Зуйкіної С.С. та асп. Благовісної К.В. в ХІ науково-практичній конференції Школи молодих науковців АТ «Фармак» Участь проф. Зуйкіної С.С. та асп. Благовісної К.В. в ХІ науково-практичній конференції Школи молодих науковців АТ «Фармак»