Вечір за кавою у клубі «Хімія і не тільки»

Хімія і не тільки – зустріч з колегами-хіміками

17 березня 2023 року куратор академічної групи ас. Коноваленко І.С. разом зі здобувачами вищої освіти групи Фм22(4.10д)-03 у режимі Zoom–конференції провели «Вечір за кавою» у клубі «Хімія і не тільки» разом із завідувачкою кафедри загальної хімії, проф. Іриною ЖУРАВЕЛЬ, та завідувачкою кафедри аптечної технології ліків, проф. Лілією ВИШНЕВСЬКОЮ.

Колеги-технологи розповіли про виготовлення ліків в умовах аптеки, перспективи участі студентів в СНТ кафедри та вимоги до виконання кваліфікаційних (магістерських) робіт.

Студентка групи Фм21(4,10д)-06, Кристина СОЛЯНИК, продовжила розповідь про німецьку аптеку (м. Кассель) і продемонструвала процес виготовлення мазі. Також у цій аптеці завідуюча (випускниця НФаУ 2000 року) провела онлайн екскурсію і ознайомила присутніх з обладнанням аптечної лабораторії.

Вечір за кавою у клубі «Хімія і не тільки»