Вітаємо доц. кафедри АТЛ Семченко Катерину Валентинівну з призначенням стипендії Верховної Ради України!

Відповідно до Постанови Верховної Ради України “Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук” та подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій призначити у 2023 році 48 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, Верховна Рада України постановила призначити стипендію Семченко Катерині Валентинівні — доктору фармацевтичних наук, доценту кафедри Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України на виконання наукової (науково-технічної) роботи: “Розробка лікарських засобів для лікування гельмінтозів травної системи у дорослих і дітей”