12 квітня 2023 року відбулась онлайн-зустріч, на якій було представлено програму академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні Fulbright Graduate Student Program

12 квітня 2023 року  відбулась онлайн-зустріч, на якій було представлено програму академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні Fulbright Graduate Student Program

Куратор академічної групи ас. Коноваленко І. С. разом зі здобувачами вищої освіти Фм22(4.10д)03 та членами студентського наукового товариства кафедри, Веклич Павлом та Черкасовою Альбіною заслухали інформацію про можливості академічного обміну за програмою Фулбрайт.

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії. Документи можна подати до 16 травня 2023 року включно.

На зустрічі студенти дізналися:

• про можливості, які надає Програма;
  • умови участі в конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій;
  • особливості заповнення анкети та вимоги до подання матеріалів.

Більше про програму: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/.