К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась взяла участь у 1-му Форумі Фармації Аптечної “Фармацевт в координаційній допомозі”, який проходив під егідою Польського фармацевтичного товариства при підтримці Регіональної аптечної палати та Польскої Фармацевтичної групи (14-15 квітня 2023 р., Лодзь, Польща)

В рамках заходу було проведено майстер-клас з наповнення твердих желатинових капсул за допомогою капсульної машинки та інноваційних капсул на картах, а також супозиторіїв за новою технологією з застосуванням інноваційного автоматичного обладнання – миксера рецептурного “Constantia” при використанні сучасної форми-упаковки для виливання супозиторіїв. Оснащення майстер-класу було забезпечене ТОВ “Eprus” (м. Бельско-Бяла, Польща).

К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась взяла участь у 1-му Форумі Фармації Аптечної "Фармацевт в координаційній допомозі", який проходив під егідою Польського фармацевтичного товариства при підтримці Регіональної аптечної палати та Польскої Фармацевтичної групи (14-15 квітня 2023 р., Лодзь, Польща) К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась взяла участь у 1-му Форумі Фармації Аптечної "Фармацевт в координаційній допомозі", який проходив під егідою Польського фармацевтичного товариства при підтримці Регіональної аптечної палати та Польскої Фармацевтичної групи (14-15 квітня 2023 р., Лодзь, Польща) К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась взяла участь у 1-му Форумі Фармації Аптечної "Фармацевт в координаційній допомозі", який проходив під егідою Польського фармацевтичного товариства при підтримці Регіональної аптечної палати та Польскої Фармацевтичної групи (14-15 квітня 2023 р., Лодзь, Польща) К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась взяла участь у 1-му Форумі Фармації Аптечної "Фармацевт в координаційній допомозі", який проходив під егідою Польського фармацевтичного товариства при підтримці Регіональної аптечної палати та Польскої Фармацевтичної групи (14-15 квітня 2023 р., Лодзь, Польща) К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась взяла участь у 1-му Форумі Фармації Аптечної "Фармацевт в координаційній допомозі", який проходив під егідою Польського фармацевтичного товариства при підтримці Регіональної аптечної палати та Польскої Фармацевтичної групи (14-15 квітня 2023 р., Лодзь, Польща) К.ф.н., доц. кафедри аптечної технології ліків НФаУ Катерина Ромась взяла участь у 1-му Форумі Фармації Аптечної "Фармацевт в координаційній допомозі", який проходив під егідою Польського фармацевтичного товариства при підтримці Регіональної аптечної палати та Польскої Фармацевтичної групи (14-15 квітня 2023 р., Лодзь, Польща)