15 грудня 2020 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків.

У роботі семінару взяли участь 27 осіб: завідувачки кафедр АТЛ та ЗТЛ і співробітники кафедр АТЛ та ЗТЛ.

З доповіддю «Бігелі – інноваційна м’яка лікарська форма» виступила доцент кафедри АТЛ Зуйкіна Світлана Сергіївна.

За темою доповіді відбувся круглий стіл з обговорення питання інноваційних м’яких лікарських форм та перспектив розробки бігелей для лікування низки патологічних станів, зокрема застосування у терапії мастопатії.

Найбільшу увагу приділили відмінностям між гелями та бігелями, обговоренню реологічних властивостей бігелей, можливих його складових та особливостей уведення до їх складу активних фармацевтичних інгредієнтів.

15 грудня 2020 р. відбувся сумісний семінар «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ» 15 грудня 2020 р. відбувся сумісний семінар «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ» 15 грудня 2020 р. відбувся сумісний семінар «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ»