Доповіді членів СНТ кафедри АТЛ на конференції школи молодих науковців АТ «ФАРМАК»

Доповіді членів СНТ кафедри АТЛ на конференції школи молодих науковців  АТ «ФАРМАК»

29 листопада 2023 студентка 5 курсу 1 групи, Черкасова Альбіна Олегівна представила результати наукової доповіді на ХІ науково-практичній конференції школи молодих науковців  АТ «Фармак» на тему «Розробка складу та дослідження космецевтичного засобу для лікування себорейного дерматиту шкіри голови в польових військових умовах».

Науковий керівник: доц. Коноваленко Ілона Сергіївна.

Наукову доповідь на тему «Обґрунтування складу рідкої лікарської форми антисеборейної дії» представив студент 4 курсу 4 групи, Капріор Іван Олександрович.

Науковий керівник: доц. Буряк Марина Валеріївна