Представлення результатів 2 наукових доповідей доц. Коноваленко І. С. на конференції школи молодих науковців АТ «Фармак»

29 листопада 2023 доц. Коноваленко Ілона Сергіївна представила результати двох наукових доповідей на ХІ науково-практичній конференції школи молодих науковців  АТ «Фармак» на теми «Development of the composition, technology and research of gels with the combination of chitosan-chemopsin and chitosan-miramistin for injuries as a result of military actions» та «Development of the composition and technology of the gel with inula extract».

Представлення результатів 2 наукових доповідей доц. Коноваленко І. С. на конференції школи молодих науковців  АТ «Фармак» Представлення результатів 2 наукових доповідей доц. Коноваленко І. С. на конференції школи молодих науковців  АТ «Фармак» Представлення результатів 2 наукових доповідей доц. Коноваленко І. С. на конференції школи молодих науковців  АТ «Фармак»