В рамках проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентка 5 курсу і12 групи Бурзик Іман продемонструвала асистентську кімнату, в якій виготовляють тверді, рідкі та м’які лікарські форми, кабінет провізора-аналітика, витяжну ламінарну шафу для мікробіологічної безпеки.

Місце проходження практики: Фармацевтична лабораторія Pharma5, м. Бускура, Марокко.

Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки 5 курсу І12 групи Бурзик Іман (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.) Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки 5 курсу І12 групи Бурзик Іман (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.) Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки 5 курсу І12 групи Бурзик Іман (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.) Досвід проходження виробничої фармацевтичної практики з аптечної технології ліків студентки 5 курсу І12 групи Бурзик Іман (керівник практики-ас. Коноваленко І. С.)