Куратор академічної групи ас. Коноваленко І.С. разом зі здобувачами вищої освіти групи Фм22(4.10д)-03 у режимі Zoom–конференції взяли участь у зустрічі студентів ОП «Фармація» з випускниками рідної Alma Mater, яка відбулася 23 березня 2023 року о 17:00. Куратор академічної групи ас. Коноваленко І.С. разом зі здобувачами вищої освіти групи Фм22(4.10д)-03 у режимі Zoom–конференції взяли участь у зустрічі студентів ОП «Фармація» з випускниками рідної Alma Mater, яка відбулася 23 березня 2023 року о 17:00.

Зустріч 1 була присвячена темі «Вища освіта: можливості та перспективи»: випускники НФаУ представили студентам рідноі Alma mater своі історіі успіху в сфері освіти і науки.

Першою історією успіху стала яскрава історія ректора НФаУ проф. Алли Котвіцької, яка поділилася своїми сходинками кар’єрного зростання в стінах рідної Alma mater: від лаборанта на кафедрі ОЕФ до ректора НФаУ.

Також свою історію успіху розповіла Ольга Михайленко, докторант НФаУ, яка під час війни займається науковими дослідженнями в Лондоні. Перед пані Ольгою стояв вибір: стати актрисою чи реалізувати себе в фармації. За інтуїцією вона опинилась у НФаУ, де вже 20 років будує наукову кар‘єру Поділилась своїм успіхом студентка Фм19(3,10)-01 Вікторія Гуріна, яка нині перебуває в Литовському університеті Вітовта Великого за програмою Еразмус+ Очікуваним гостем став Слободзян Сергій Володимирович, випускник Харківського фармацевтичного інституту 1989 року, який нині працює на посаді штатного клінічного фармацевта у штаті Мічиган у лікарні Бронсона. Пан Сергій розкрив свій довгий, тяжкий, але змістовний і цікавий досвід підтвердження диплома в Америці.

Студенти ставили запитання, цікавились. Зустріч пройшла в атмосфері позитиву і доброзичливості, студенти дізналися, що диплом НФаУ відкриває двері в цікаве, ґрунтовне кар’єрне життя, а учасники-викладачі згадали свій шлях «від студента до викладача».