20 жовтня 2020 р. відбувся сумісний семінар

20 жовтня 2020 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків: «Фундаментальні та прикладні дослідження у сучасній фармацевтичній науці».

У роботі семінару прийняли участь 17 осіб: завідувачки кафедр АТЛ та ЗТЛ і співробітники кафедр АТЛ та ЗТЛ.

З доповіддю виступила аспірант кафедри АТЛ Зуйкіна Єлизавета Володимирівна (Сучасні тенденції створення м’яких засобів на емульсійних основах). За темою доповіді відбувся круглий стіл з обговорення питання застосування допоміжних речовин у технології м’яких лікарських форм.

Найбільшу увагу приділили обговоренню сучасного ринку допоміжних речовин, існуючим законодавчім нормам регулювання даного ринку та перспективам використання нових допоміжних речовин в екстемпоральному та промисловому виробництві лікарських препаратів. Та

кож обговорили тенденцію до використання «зелених» допоміжних речовин, що набуває все більшої популярності з огляду на світову практику використання  “ecologically friendly” речовин, тобто тих, які є максимально безпечними для навколишнього середовища.